Y07345R00000Q0L
VPG Foil Resistors
型号:
Y07345R00000Q0L
描述:
RES 5 OHM 10W 0.02% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.803" (20.40mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 5 Ohms
Series VFP-4
Power (Watts) 10W