Y087530K0000T0L
VPG Foil Resistors
型号:
Y087530K0000T0L
描述:
RES 30K OHM .3W .01% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 30 kOhms
Series VSH
Power (Watts) 0.3W