Y093470K0000F9L
VPG Foil Resistors
型号:
Y093470K0000F9L
描述:
RES 70K OHM 0.3W 1% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.264" L x 0.109" W (6.70mm x 2.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 70 kOhms
Series VSH
Power (Watts) 0.3W