Y112123K7000T0R
VPG Foil Resistors
型号:
Y112123K7000T0R
封装:
SMD
描述:
RES SMD 23.7K OHM 0.16W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 23.7 kOhms
Series SMR1D
Power (Watts) 0.16W