Y112150R0000Q0R
VPG Foil Resistors
型号:
Y112150R0000Q0R
描述:
RES SMD 50 OHM 0.02% 1/4W J LEAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 50 Ohms
Series SMR1D
Power (Watts) 0.25W, 1/4W