Y11693K33000T9L
VPG Foil Resistors
型号:
Y11693K33000T9L
描述:
RES SMD 3.33K OHM 0.6W 3017
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 3.33 kOhms
Series SMR3D
Power (Watts) 0.6W