Y14870R01333D9R
VPG Foil Resistors
型号:
Y14870R01333D9R
封装:
2512
描述:
RES 0.01333 OHM 0.5% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 13.33 mOhms
Series CSM
Power (Watts) 1W