Y14870R10000B9R
VPG Foil Resistors
型号:
Y14870R10000B9R
描述:
RES 0.1 OHM 0.1% 1W 2512
库存 : 15069
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 mOhms
Series CSM
Power (Watts) 1W