VPG Foil Resistors
型号:
Y14870R10000B9R
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 0.1 OHM 0.1% 1W 2512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.4145
$9.4145
10
$8.83025
$88.3025
25
$8.24106
$206.0265
50
$7.26009
$363.0045
100
$6.27893
$627.893
250
$5.69031
$1422.5775
500
$5.297884
$2648.942
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | CSM |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |