Y14880R00500B9W
VPG Foil Resistors
型号:
Y14880R00500B9W
描述:
RES 0.005 OHM 0.1% 3W 3637
库存 : 125
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 5 mOhms
Series CSM
Power (Watts) 3W