Y162720K0000T13W
VPG Foil Resistors
型号:
Y162720K0000T13W
封装:
2010
描述:
V/N 303137 20K000 0.01% B W 1555
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 20 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W