Y162810K0000A9R
VPG Foil Resistors
型号:
Y162810K0000A9R
封装:
2512
描述:
VSMP2512 10K000 TCR0.2 0.05% S T
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W