Y162857K6000B0R
VPG Foil Resistors
型号:
Y162857K6000B0R
描述:
VSMP2512 57K600 TCR0.2 0.1% B T
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 57.6 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W