Y1629120R000Q9R
VPG Foil Resistors
型号:
Y1629120R000Q9R
封装:
0805
描述:
RES SMD 120 OHM 0.02% 1/10W 0805
库存 : 3145
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 120 Ohms
Series VFCP
Power (Watts) 0.1W, 1/10W