Y1685V0064TT9W
VPG Foil Resistors
型号:
Y1685V0064TT9W
封装:
1505
描述:
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
库存 : 45
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Voltage Divider (TCR Matched)
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 1505
Series VFCD1505
Power Per Element 50mW
Package / Case 1505 (3812 Metric)
Resistor Matching Ratio ±0.01%
Number of Pins 3
Mfr VPG Foil Resistors
Resistance (Ohms) 1k, 10k
Circuit Type Voltage Divider
Package Tray
Resistor-Ratio-Drift ±0.4ppm/°C