Y1758999K800T0L
VPG Foil Resistors
型号:
Y1758999K800T0L
描述:
RES 999.8K OHM 1.1W 0.01% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 999.8 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 1.1W