Y21232R27250B9L
VPG Foil Resistors
型号:
Y21232R27250B9L
封装:
TO-220-4
描述:
RES SMD 2.2725 OHM 8W TO220-4
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.158" (4.01mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-4
Resistance 2.2725 Ohms
Series VPR221SZ
Power (Watts) 8W