Y404713K2000F0W
VPG Foil Resistors
型号:
Y404713K2000F0W
描述:
RES SMD 13.2K OHM 1% 1/10W 1505
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 13.2 kOhms
Series V15X5PT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W