首页 / 晶体 / YG10M00000S420
minImg
YG10M00000S420
TGS
型号:
YG10M00000S420
品牌:
TGS
描述:
CRYSTALS 10MHZ 20PPM 20PF SMD
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series CCMD
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Operating Mode Fundamental
Frequency 10 MHz