YNV12T10-DG
Bel Power Solutions
型号:
YNV12T10-DG
描述:
DC DC CONVERTER 0.7525-5.5V 55W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.7525 ~ 5.5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.90" L x 0.21" W x 0.40" H (22.9mm x 5.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9.6V
Series Y (55W)
Power (Watts) 55 W
Control Features Enable, Active Low
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 5-SIP Module
Efficiency 94%