Z650-0.32-U
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
Z650-0.32-U
描述:
PWR SUPPLY OUTPUT 0-650V 0-.32A
用户指南
Current Regulation - Load 0.09%
Voltage Regulation - Load 0.01%
Current - Output 0 ~ 0.32A
Accuracy - Voltmeter; Ammeter 0.5% + 1 count
Size / Dimension 13.780" L x 2.756" W x 3.268" H (350.00mm x 70.00mm x 83.00mm)
Product Status Active
Weight 4.2 lbs (1.9 kg)
Number of Outputs 1
Series Z+
Voltage Regulation - Line 0.01%
Power (Watts) 208W
Type Bench (AC to DC)
Number of Characters 4 (2)
Display Type Digital
Voltage - Supply 85 ~ 265VAC
Voltage - Output 0 ~ 650VDC
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Ripple 60mV
Features Programmable, RS232, RS485 and USB Interface
Package Bulk
Current Regulation - Line 0.02%