ZA028MDDT8
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
ZA028MDDT8
描述:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 1.5 WPS
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Voltage Range 16 ~ 28V
Product Status Active
Ratings -
Series ZA
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Warble, Slow
Frequency 3.3kHz