ZA028SDMT5
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
ZA028SDMT5
描述:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Variable
Termination Terminal Block
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Mounting Type Panel Mount
Current - Supply 40mA
Voltage Range 16 ~ 28V
Product Status Active
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZA
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Pin Selectable
Frequency 3.375kHz