ZA120SASS1
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
ZA120SASS1
描述:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type AC, DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 1 Min On-Time
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Voltage Range 48 ~ 120V
Product Status Active
Ratings -
Series ZA
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 48V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Single Tone
Frequency 3.3kHz