ZPDR-14V-S
JST Sales America Inc.
型号:
ZPDR-14V-S
描述:
CONN RCPT HSG 14POS 1.50MM
库存 : 37732
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Natural
Row Spacing -
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series ZPD
Note Contacts Not Included
Connector Type Receptacle
Pitch 0.059" (1.50mm)