ZS-LD15GT 0.5M
Omron Automation and Safety
型号:
ZS-LD15GT 0.5M
描述:
2D DISPLACEMENT SENSOR CHASS MNT
用户指南
Installation Distance 15.0mm
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Ingress Protection -
Termination Style Cable with Connector
Mounting Type Chassis Mount
Light Source -
Visual Field (Max) 0.025mm x 0.9mm