ZUS1R52405
Cosel USA, Inc.
型号:
ZUS1R52405
描述:
DC DC CONVERTER 5V
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 5V
Size / Dimension 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Last Time Buy
Current - Output (Max) 300mA
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series ZUS (1.5W)
Type Isolated Module
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency 71%