首页 / 压敏电阻,MOV / ZV30K0805121NIR1HT
minImg
ZV30K0805121NIR1HT
Bourns Inc.
型号:
ZV30K0805121NIR1HT
品牌:
Bourns Inc.
描述:
ZV 30V 10% 0805 NI SN
库存 : 16479
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 37.6 V
Capacitance @ Frequency 230 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series ZVHT
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Energy 0.2J
Maximum AC Volts 30 V
Mfr Bourns Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 120 A