首页 / 压敏电阻,MOV / ZV35K2220102NIR1HT
minImg
ZV35K2220102NIR1HT
Bourns Inc.
型号:
ZV35K2220102NIR1HT
品牌:
Bourns Inc.
描述:
ZV 35V 10% 2220 NI SN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Capacitance @ Frequency 3000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series ZV SMD
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Energy 7.6J
Maximum AC Volts 35 V
Mfr Bourns Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 45 V