ZW-02-19-G-D-400-465
Samtec Inc.
型号:
ZW-02-19-G-D-400-465
描述:
CONN BRD STACK .100" 4POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.465" (11.811mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.465" (11.811mm)