ZW-03-09-G-S-380-220
Samtec Inc.
型号:
ZW-03-09-G-S-380-220
描述:
CONN BRD STACK .100" 3POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 3
Color Black
Length - Post (Mating) 0.130" (3.302mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.380" (9.652mm)
Length - Tail 0.220" (5.588mm)