ZW-03-11-S-D-500-300
Samtec Inc.
型号:
ZW-03-11-S-D-500-300
描述:
CONN BRD STACK .100" 6POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.130" (3.302mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.500" (12.700mm)
Length - Tail 0.300" (7.620mm)