ZW-03-12-G-D-460-335
Samtec Inc.
型号:
ZW-03-12-G-D-460-335
描述:
CONN BRD STACK .100" 6POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.460" (11.684mm)
Length - Tail 0.335" (8.509mm)