ZW-05-11-G-D-550-185
Samtec Inc.
型号:
ZW-05-11-G-D-550-185
描述:
CONN BRD STACK .100" 10POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.195" (4.950mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.550" (13.970mm)
Length - Tail 0.185" (4.699mm)