ZW-05-12-G-D-630-180
Samtec Inc.
型号:
ZW-05-12-G-D-630-180
描述:
CONN BRD STACK .100" 10POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.630" (16.002mm)
Length - Tail 0.180" (4.572mm)