ZW-05-12-T-S-675-162
Samtec Inc.
型号:
ZW-05-12-T-S-675-162
描述:
CONN BRD STACK .100" 5POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.193" (4.902mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.675" (17.145mm)
Length - Tail 0.162" (4.115mm)