ZW-05-13-G-S-925-200
Samtec Inc.
型号:
ZW-05-13-G-S-925-200
描述:
CONN BRD STACK .100" 5POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.105" (2.667mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.925" (23.495mm)
Length - Tail 0.200" (5.080mm)