ZW-05-15-L-D-240-130
Samtec Inc.
型号:
ZW-05-15-L-D-240-130
描述:
CONN BRD STACK .100" 10POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.260" (6.604mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.240" (6.096mm)
Length - Tail 0.130" (3.302mm)