ZW-06-07-T-S-200-075
Samtec Inc.
型号:
ZW-06-07-T-S-200-075
描述:
CONN BRD STACK .100" 6POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 6
Color Black
Length - Post (Mating) 0.155" (3.937mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.430" (10.922mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.075" (1.905mm)