ZW-06-12-T-D-688-230
Samtec Inc.
型号:
ZW-06-12-T-D-688-230
描述:
CONN BRD STACK .100" 12POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.112" (2.845mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.688" (17.475mm)
Length - Tail 0.230" (5.842mm)