ZW-06-13-G-D-468-381
Samtec Inc.
型号:
ZW-06-13-G-D-468-381
描述:
CONN BRD STACK .100" 12POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.381" (9.677mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.468" (11.887mm)
Length - Tail 0.381" (9.677mm)