ZW-07-09-T-D-290-300
Samtec Inc.
型号:
ZW-07-09-T-D-290-300
描述:
CONN BRD STACK .100" 14POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.290" (7.366mm)
Length - Tail 0.300" (7.620mm)