ZW-08-10-T-S-580-125
Samtec Inc.
型号:
ZW-08-10-T-S-580-125
描述:
CONN BRD STACK .100" 8POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.125" (3.175mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.580" (14.732mm)
Length - Tail 0.125" (3.180mm)