ZW-09-09-T-S-430-150
Samtec Inc.
型号:
ZW-09-09-T-S-430-150
描述:
CONN BRD STACK .100" 9POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color Black
Length - Post (Mating) 0.150" (3.810mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.430" (10.922mm)
Length - Tail 0.150" (3.810mm)