ZW-10-13-G-D-625-300
Samtec Inc.
型号:
ZW-10-13-G-D-625-300
描述:
CONN BRD STACK .100" 20POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.305" (7.747mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.625" (15.875mm)
Length - Tail 0.300" (7.620mm)