ZW-10-13-T-S-505-500
Samtec Inc.
型号:
ZW-10-13-T-S-505-500
描述:
CONN BRD STACK .100" 10POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.225" (5.715mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.505" (12.827mm)
Length - Tail 0.500" (12.700mm)