ZW-10-15-G-D-207-213
Samtec Inc.
型号:
ZW-10-15-G-D-207-213
描述:
CONN BRD STACK .100" 20POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.210" (5.334mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.207" (5.258mm)
Length - Tail 0.213" (5.410mm)