ZW-10-19-G-D-930-210
Samtec Inc.
型号:
ZW-10-19-G-D-930-210
描述:
CONN BRD STACK .100" 20POS
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.930" (23.622mm)
Length - Tail 0.210" (5.334mm)