ZW-11-09-L-S-200-315
Samtec Inc.
型号:
ZW-11-09-L-S-200-315
描述:
CONN BRD STACK .100" 11POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 11
Color Black
Length - Post (Mating) 0.215" (5.461mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.315" (8.000mm)