ZW-12-11-G-D-400-265
Samtec Inc.
型号:
ZW-12-11-G-D-400-265
描述:
CONN BRD STACK .100" 24POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.265" (6.731mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.265" (6.731mm)