ZW-12-14-G-S-1184-123
Samtec Inc.
型号:
ZW-12-14-G-S-1184-123
描述:
CONN BRD STACK .100" 12POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.123" (3.124mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.184" (30.074mm)
Length - Tail 0.123" (3.124mm)